طراحی سایت

فقط کافی است ایده ناب خود را در ذهن پرورش دهید، ما با گوش کردن به ایده شما با تمام توان آن را تبدیل به یک وب سایت پر قدرت، زیبا، کاربردی و سریع می کنیم.
گروه مدیریت رسانه اوسان از حاصل سال ها تجربه و تخصص خود برای بهره مندی شما از وب سایتی با سرعت و قدرت بالا استفاده می کند. 

وجه تمایز شما با سایر رغبا همان چیزی است که ما بدنبال آن هستیم. پس با ما لذت تجربه داشتن سایتی با طراحی اصولی و سرعت بالا که ضمن طراحی واکنش گرا(ریسپانسیو)، همراه با رعایت تمامی اصول قالب گرافیکی کاربر پسند(UX/UI) را داشته باشید.
سایتی با سیستم مدیریتی قوی و حرفه ای.

web-design-services
graphic-design-main

برندینگ و طراحی گرافیک

کار ما با خوب گوش کردن شروع می شود …

دوستان من در گروه مدیریت رسانه اوسان با گوش کردن به نیازهای شما آنچه که مدنظر دارید را در ذهنشان ترسیم می کنند و در تمام مدت آماده سازی وب سایت شما با آن زندگی می کنند، زیرا که مشتریان ما بخشی جدا ناشدنی از زندگی ما هستند و ما همواره ما با رویای ساختنی جدید تازه می شویم.

فروشگاه ساز

روزگاری این که کسب و کاری در کجای بازار و یا در کدام خیابان واقع باشد، معرف شخصیت، اهمیت و همچنین میزان اطمینان بخشی به مشتریان بود.
اما امروزه دنیای وب و فضای مجازی راه ها، خیابان ها و مرزها را پشت سر گذاشته و هر روز شاهد آن هستیم که یک کسب و کار هرچند کوچک، در نقطه ای از این زمین خاکی با ورود هوشمندانه و دقیق به فضای اینترنت به خوبی برای سرتاسر کشور و حتی جهان شناخته می شود.

همین حالا کسب و کارتان را در بهترین منطقه جهان راه اندازی کنید.

store-services
seo-main

مدیریت SEO و بهبود وب سایت

امروزه در دنیای مجازی رقابت بر سر دیده شدن و یا بهتر دیده شدن است.  Search Engine Optimization یا به اختصار SEO (بهسنه سازی موتور جستجو) مجموعه ای از روش ها و ساختار ها جهت تغییر استراتژیک وب سایت شماست جهت بهتر دیده شدن در موتورهای جستجو نظیر گوگل می باشد.
مدیریت سئو و بهبود وب سایت یک فعالیت کاملاً تخصصی است که حاصل آن وب سایتی با جایگاه بالاتر در موتورهای جستجو همچون گوگل است .

فرآیند خدمات رسانی به شما در یک نگاه

بسته های فروش گروه اوسان

برای شما مجموعه از خدماتمان را در غالب بسته هایی پیش بینی شده در آورده ایم جهت آگاهی از بسته های کلک کنید